איך אומרים שוקו ולחמניה באנגלית?

הקייטנות של פעם התבססו על הרבה כיף, שחייה בבריכה, משחקים, ולרב כללו מעט מאוד תוכן.

דה קול אינגליש סקול פותח זו השנה הרביעית, קייטנת אנגלית לילדים. אצלנו יוכלו הילדים לשלב הנאה של שהייה בחברת ילדים בקבוצות קטנות, משחקים, הפעלות וכיף, והכל באזור בטוח, בחדרים ממוזגים ובאנגלית.

קייטנת קיץ באנגלית לילדים – סאמר סקול הגיע לישראל

הגלובליזציה, העולם ההולך וקטן, והנוכחות של השפה האנגלית כשפה בינלאומית מובילה בכל תחום, הובילה משפחות והורים רבים לבחור בסאמר סקול בחוץ לארץ כפתרון לתעסוקה מיוחדת ובעלת ערך בזמן חופשת הלימודים הארוכה, ולימוד אנגלית ברמה גבוהה בזמן קצר יחסית.

אז כבר לא צריך להזמין כרטיסי טיסה, או לארוז מזוודה, כי קורס קיץ באנגלית מתקיים ממש כאן ועכשיו, בפתח-תקווה!

לא חייבים להשקיע סכומים גדולים שמעמיסים על חשבון הבנק המשפחתי ואפשר אפילו לוותר על החשש שמלווה פרידה ארוכה מהילדים ומהתלות שלהם במטפלים זרים מעבר לים.

קייטנת אנגלית 2017 של דה קייטנת אנגלית קיץ 2015קול אינגליש סקול

מספקת אפשרות לרכוש רמה גבוהה של אנגלית, בהתאם לגיל הילד, ותעסוקה לחופשת הקיץ הארוכה, בסביבה של מורים דוברי אנגלית והכל במסגרת קייטנת אנגלית בפתח תקווה.

הקייטנה מתקיימת בחודשים יולי ואוגוסט, במסגרת של לימודי בוקר (בין השעות 12-10), או צהריים (בין השעות 16-14) או אחה”צ (בין השעות 18:30-16:30), בימים: א’, ג’, ה’. ניתן להרשם לחודש אחד בלבד.

החופש הגדול של תלמידי ישראל ארוך מאוד בהשוואה למספר ימי החופשה של הוריהם. עוד יום עם סבתא, או מול הטלויזיה יתרום פחות לילד, לעומת לימוד בכיתה קטנה, בחברת ילדים ברמה אישית גבוהה.

פעילות קייטנת אנגלית קיץ 2017 מתחלקת לארבע קבוצות לימוד לפי גיל ורמת אנגלית:

כיתות ג’-ה’

קייטנת אנגלית לילדיםלימודי אנגלית למתחילים: ברוב בתי הספר, בכיתה ג’, במהלך שנת לימודים מלאה הילדים לומדים 8 אותיות מתוך ה ABC, לומדים אוצר מילים מצומצם.
לימוד אנגלית בבית ספר מתקיים בכיתות של למעלה מ- 30 ילדים וההשקעה שניתנת על ידי המורה לכל תלמיד כפופה לזמן שעומד לרשותו ומתחלקת בין כולם, וזמן זה מועט יחסית.
בדה קול אינגליש סקול הכיתה מונה לכל היותר 6 תלמידים, שצוותו לקבוצה אחת על בסיס אופיים ורמת האנגלית שלהם. קייטנת אנגלית לילדים שמה דגש על למידת החומר שמועבר בבית ספר במהלך שנה שלמה ועל הכנת התלמיד ללמידה לקראת הכתבות הנהוגות ככלי לימודי במהלך שנת הלימודים.

תלמידים שנמצאים בראשית האנגלית שלהם ורוצים להגדיל את הביטחון שלהם בשפה, את אוצר המילים, את השליטה בשיחה ובשפה, משיגים זאת בקייטנה של דה קול אינגליש סקול.
תלמידי כיתות ד’ ממשיכים בשנת לימודים סדירה את הכרת האותיות ואת הגדלת אוצר המילים. יצירת פער חיובי של תלמידי ד’ על פני בני כיתתם יתרום לביטחונם ולמוטיבציה שלהם ללימוד אנגלית בתשוקה ולאורך זמן.
תלמידי כיתות ה’ לומדים בבית הספר דקדוק וקריאה, ב דה קול אינגליש סקול הם יוכלו להעשיר את אוצר המילים, לדייק את הדקדוק וללמוד לכתוב משמיעה וכך לעמוד בקצב הלימוד בכיתה, להשלים פערים ולא לפספס מידע שנכתב על הלוח או נאמר על ידי המורה בזמן שהם כותבים במחברת.

כיתות ה’-ז’

לקראת סיום הלימודים בבית הספר היסודי התלמידים נדרשים לשלוט ברמה גבוהה יותר בדקדוק באנגלית, בקריאה ובכתיבה.
כחלק מתכנית הלימודים בקייטנת אנגלית לילדים של דה קול אינגליש סקול, ניתן דגש לקריאה נכונה, כתיבה על פי שמיעה והגדלת אוצר המילים בקצב מהיר באופן משמעותי לעומת הלימוד בכיתה של למעלה מ- 30 תלמידים. הלימוד בקבוצות קטנות מייעל את הלימוד ומאפשר להקדיש זמן רב לכל משתתף בקייטנה.

המעבר לחטיבת הביניים מספק חוויות מרגשות ומספקות אך גם עלול להיות מלווה בקשיי הסתגלות לכיתה, למורים ולחברים חדשים, והתמודדות עם הבנה ושליטה בחומר לימוד שרמתו גבוהה מזאת שהיתה בבית הספר היסודי.
האפשרות לתת לתלמיד כיתה ז’ יתרון במקצוע לימודים אחד לפחות, בעיקר כשמדובר ברכישת אנגלית כשפה שניה ברמה גבוהה, יקל את ההסתגלות שלו ויאפשר לו להשקיע אנרגיות ומאמצים נוספים במקצועות אחרים, בחיים חברתיים עשירים ובחוגים.

כיתות ז’-ט’

כניסה ללימודים בחטיבת הביניים עם רמת אנגלית גבוהה, באמצעות שיטות לימוד שנרכשות בקייטנת האנגלית של דה קול אינגליש סקול, תספק לתלמיד ביטחון באנגלית, הגברת קצב רכישת אוצר המילים, הכנה טובה יותר לקראת מבחנים וגישה חיובית ללימוד אנגלית כשפה שניה לאורך הדרך בבית הספר ובהמשך.
תלמידי כיתה ט’ מתכוננים למעבר לתיכון ורובם שואפים להתקבל למגמות הטובות ביותר הפתוחות עבורם. אנגלית ברמה גבוהה מהווה מפתח משמעותי לקבלה למגמות שרצויות להם. גם אם נוצרו פערים בין התלמיד לבין הרמה הנדרשת, ניצול חודש מחופשת הקיץ הארוכה יכול להביא את התלמיד להתחלה של שנת הלימודים הבאה ברגל ימין, תכנית הקיץ לתלמידי קבוצה זאת מותאמת לדרישות של בית הספר בעליה לשכבה הבאה, פתרון unseen והבנת הנקרא, דקדוק ואוצר מילים.

כיתות ט’-י’

הצוות של דה קול אינגליש סקול בונה את תכנית לימודי הקיץ בהתאם לדרישות הבגרות של משרד החינוך, אבל לא רק.
הכנה לבחינות הבגרות חשובה לתלמידים לקראת הבחינה, החשיבות הגדולה בעיני הצוות היא במתן כלים ושיטות לימוד שמייעלות את ההתקדמות וההכנה לקראת בחינת הבגרות, בלימוד דקדוק ואוצר מילים לפי המבנה של בחינת הבגרות באנגלית ובהגברת הביטחון של התלמיד בשפה שלו, בקריאה הנכונה ובכתיבה יעילה, לחסכון בזמן ולמניעת התעייפות מוקדמת.
לאורך שנת הלימודים התלמידים נדרשים לעמוד במבחנים ובחנים רבים, הלימוד בקיץ במסגרת מוכוונת תלמיד ובקבוצה קטנה תספק לתלמיד עודפים שישמשו אותו במהלך השנה ויקלו עליו בהתמודדות עם המבחנים.

קבוצות הלימוד ב דה קול אינגליש סקול מסווגות לפי שילוב בין גיל התלמיד לבין רמת האנגלית שלו.
הקבוצה מונה מקסימום 6 תלמידים, ומורכבת על פי ראיון מקדים עם התלמיד והוריו, גם על בסיס כימיה אישית בין התלמיד לבין חבריו לקבוצת הלימוד.

“לאנה היקרה,

תודה רבה על כל ההשקעה והמקצוענות שגילית, את מעבירה לילדים כוח, חשק ושמחה לעבוד ולקבל את פירות מאמצם”
החוויות והערך המוסף שקיבלו החניכים בקייטנה ב-2016 יכולות להיות מנת חלקם של החניכים של קייטנת אנגלית קיץ 2017 בדה קול אינגליש סקול.
הנהלת דה קול אינגליש סקול מבינה את החלק הגדול של המורה בהצלחת רכישת שפה.
כשמול הכיתה עומד  מורהכריזמטי, שרואה את התלמיד וחושב על טובתו, מבין את התהליכים שעובר כל אחד מתוך הכרות אישית ובילוי זמן אחד על אחד במהלך השיעור. ולכן, בחרנו את המורים הטובים ביותר, דוברי אנגלית, מכירים את מערכות החינוך מבית הספר היסודי ועד האוניברסיטאות, מדברים אנגלית במבטא נוח לישראלים ורואים את התלמיד כפרוייקט אישי שלהם.

תכנית הלימודים – קייטנת אנגלית קיץ 2017

לימוד בתוכנית קייטנת אנגלית לילדים מתקיים במסגרת של שלוש פעמים בשבוע למשך שעתיים בכל פעם.
בין שעה לשעה של לימודים מתקיימת הפסקת ריענון, התלמידים אוכלים משהו, מניעים קצת את הגוף, מחלצים עצמות וממלאים את המצברים שלהם לקראת השעה הנוספת.
הקייטנה תפעל השנה בשני מחזורים באורך חודש כל אחד, אחד מתחילת יולי והשני מתחילת אוגוסט.
תכנית הלימודים מותאמת לפי רמת האנגלית של כל קבוצה: מראשית קריאה והכרת אותיות הABC לתלמידי כיתות ג’, ועד הכנה לבגרות ולדרישות לימודים המותאמות לתלמידי תיכון.

קייטנת אנגלית קיץ 2017 יוצאת לדרך ביולי. תנו לילדיכם חוויות בינלאומיות ומעשירות כאן בישראל.
לשיחת ייעוץ חינם לשיפור האנגלית לילדים התקשרו : 072-371-3160