תקופת התיכון ובהמשך תקופת הלימודים האקדמאים, דורשים מהתלמיד והסטודנט לשלוט בשפה האנגלית בהתאם לרמת הלימוד בה מצויי התלמיד. מרבית מהתלמידים המתבגרים שוקדים על לימודי האנגלית כדי לרכוש לעצמם ציונים טובים שיסייעו להם בהמשך הדרך. אין ספק כי ציונים טובים יוכיחו את יכולותיו של התלמיד, אך הם לא בהכרח יאפשרו לו לשלוט ברזי השפה. דה קול אינגליש סקול מתמחים בשיטת לימוד ייחודית הראשונה מסוגה בישראל. השיטה מתבססת על זיהוי הפוטנציאל הטמון בתלמיד, תוך מתן מענה מקצועי לכל אורך הדרך. משך הלימוד האינטראקטיבי, מתבצע בקבוצות קטנות המאפשרות לימודים בהנאה מרובה ובהתאמה מלאה לצרכי התלמיד. שיעורי אנגלית למתבגרים במרכז, מאפשרים לתלמיד להפנים כי הלימודים הם לא הכרח אלא חוויה בפני עצמה. המורים המקצועיים והמיומנים במרכז מקפידים על בניית תקשורת אישית ברוח צעירה ועכשווית, לצד מרכז בעיצוב המשרה אווירה רגוע ונעימה.

שיעורי אנגלית למתבגרים במקום מורה פרטי לאנגלית

תקופת התיכון מצריכה מההורים לתחזק את יכולותיו הלימודיות של התלמיד, לעיתים באמצעות גורם חיצוני למסגרת הפורמלית. הבחירה בסיוע נתונה לשיקולים מגוונים בין היתר רמתו של הילד, הקשיים איתם הוא מתמודד, הסיבות לקשיים ועוד. מסגרות המעניקות תגבור, בין אם זה מורה פרטי או מסגרת אחרת, עתידות שלא להיות מותאמות לאופיו וצרכיו של הילד. משום שלא כל שיטה מתאימה לכל תלמיד, עליכם לבחור בשיטה האפקטיבית ביותר עבורו. דה קול אינגליש סקול מאפשר לכל ילד לרכוש את רזי השפה בדרך מהירה ומהנה, באמצעות הגישה האינטראקטיבית, במטרה לאפשר לו לדבר, לקרוא, לכתוב ואף לחשוב בשפה שאינה שפת האם שלו. תלמידי המרכז, זוכים ליחס וליווי כמו גם התאמת תוכנית פרטנית בהתאם לצרכים, לרמה, וליכולות הלימודיות. שיטת הלימוד של דה קול אינגליש סקול , מושתתת על חיזוק ביטחונו העצמי של התלמיד, על גמישות מחשבתית, על פעילות רב חושית (הכוללת דיבור, ראייה, שמיעה ותנועה), ועל מתן פידבקים חיובים. הפן הפסיכולוגי המשולב בתהליך, מאפשר לצוות המקצועי לאתר את הקשיים איתם מתמודד התלמיד ומנגד להעניק לו פתרון הולם לצרכיו.

~ קשיי למידה הם לא מכשול, הם אתגר

ילדים עם קשיי למידה נוטים להקלע למבוי סתום ולתסכול, בעיקר אם מדובר על רכישת שפה חדשה אותה הם לא מכירים. השיטות הייחודיות לצד היכולות המקצועיות במרכז דה קול אינגליש סקול, מאפשרים לתלמידים בעלי קשיי למידה, לגבור על הקושי וליהנות מהדרך.  הקריטריון להצלחה הוא ביטחון עצמי גבוה לרכישת שפה חדשה. אדם בעל ביטחון עצמי גבוה הוא אדם מצליח יותר, כך שבסיס ההנחה במהלך הלימוד במרכז של דה קול אינגליש סקול הוא לחזק את ביטחונו העצמי של התלמיד ולאפשר לו להצליח בקלות יחסית לרכוש שפה חדשה. ביטחון עצמי, מבוסס על הצלחות אותן יחווה התלמיד במרכז וככל שביטחונו יעלה, כך הוא יצליח לממש את הפוטנציאל ואת היכולות הטמונים בו.

שיעורי אנגלית למתבגרים בגישה שונה 

כל תלמיד במרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול זוכה לליווי אישי ומקצועי המוענק על ידי צוות המטפח קשר בין אישי גבוה, לצד אווירה רגועה וחברית. התלמיד זוכה ליחס “בגובה העיניים”, המאפשר לו להתקדם בקצב שלו, תוך הכרה מלאה בקשייו ומתן חוויה ייחודית. תלמידי דה קול אינגליש סקול מבינים כבר במהלך הדרך, כי לימוד שפה חדשה היא לא הכרח היא הנאה צרופה המאפשרת להם לרכוש כלים מקצועיים להתמודדות עם התהליך. את המרכז הקימה אנה פולישוק בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם מתבגרים. פולישוק שפיתחה גישה ייחודית ללימוד שיעורי אנגלית למתבגרים שמבוסס על חיבור ועידוד הקשר עם התלמיד, מאפשרת לכל אחד ללמוד אנגלית בקלות ובמהירות.