הוכח כי התקופה הטובה ביותר לרכוש שפה חדשה היא תקופת הילדות, אך השאלה הנשאלת היא באיזו מסגרת לימוד נכון לשלב את הילד מכלל המסגרות הקיימות בעידן הנוכחי. לימודי אנגלית בשיטה אינטראקטיבית המוצעים במרכז דה קול אינגליש סקול, מאפשרים לכל ילד לרכוש את רזי השפה בדרך מהירה ומהנה, במטרה לאפשר לו לדבר, לקרוא, לכתוב ואף לחשוב בשפה שאינה שפת האם שלו. שיטת הלימוד במרכז מתבססת על חיזוק ביטחוני העצמי של התלמיד, על מתן פידבקים חיובים, על גמישות מחשבתית ועל פעילות רב חושית (הכוללת דיבור, ראייה, שמיעה ותנועה). כל תלמיד מתלמידי המרכז, זוכה ליחס וליווי אישי תוך התאמת תוכנית פרטנית בהתאם לרמתו, ליכולותיו הלימודיות ולצרכיו האישיים. המרכז ויזמית המרכז, ביססו את שיטת הלימוד על הקניית השפה באמצעות פעילות אינטראקטיבית, המאפשרת לתלמיד להגביר את הרצון להמשך לימודים בהנאה צרופה וחווית לימוד מיוחדת במינה.

שיעורי אנגלית לילדים או מורה פרטית לאנגלית?

שיטות רכישת שפה חדשה בעידן הנוכחי הן רבות ומגוונות, החל ממורה פרטי ועד כיתות הלימוד במסגרת הפורמלית המכילות לעיתים עד 40 תלמידים. להבדיל מקבוצות מצומצמות של לימודי אנגלית לילדים או ממורה פרטי, בו יושב התלמיד אחד על אחד או אחת, מרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול מאפשר לתלמיד, להפגש עם אוכלוסייה בת גילו בקבוצות קטנות, בעלות מכנה משותף הן מבחינת הגיל, רמת האנגלית ותחומי העניין. על אף המפגשים הקבוצתיים, זוכה כל תלמיד במרכז לליווי אישי, יחס אישי והתאמה אישית לכל אורך הדרך. הבדל נוסף אל מול מורה פרטי, האו התמחות המורה בהעברת יסודות השפה ללא קשר לקשייו של הילד. מרכז הלימוד, מצליח באמצעות מיומנויות ייחודיות, לזהות את הקושי בו נתקל התלמיד, תוך מתן פתרון הולם לצרכיו.
שיטת הלימוד האינטראקטיבית במרכז מאפשרת לתלמיד להשתלב במשחקים אינטראקטיביים כחלק מהקבוצה, המגבירים את החשק, הסקרנות והרצון, של התלמיד להמשיך וללמוד. תלמיד במרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול לומד כי הוא נהנה ללמוד ולא כי הוא חייב ללמוד.

  • ביטחון עצמי גבוה לרכישת שפה חדשה

אחד הקריטריונים המשפיעים על אדם ובעיקר על ילדים, בבואם ללמוד שפה חדשה, הוא ביטחונם העצמי. ככל שהביטחון יהיה גבוה יותר, כך יצליח הילד ללמוד טוב יותר ולהיפך. במרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול, מקפידים על חיזוק ביטחונו העצמי של כל תלמיד ותלמידה, בכדי לאפשר להם לממש את יכולותיו הטמונים בו.

  • ילדים עם קשיי למידה

היכולות והשיטות הייחודיות, שפותחו במרכז, מאפשרות לצוות ההוראה להקנות לתלמידים את יסודות השפה החדשה, גם אם הם בעלי קשיי למידה ברמות משתנות. זיהוי הקושי והתאמה מלאה לצרכי התלמיד הם, שיאפשרו לו לרכוש שפה חדשה בהנאה על אף הקושי.

שיעורי אנגלית עם גישה לילדים

את הילדים במרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול מלווה צוות מקצועי, באמצעותו יכול כל תלמיד להתקדם בקצב המתאים לו, תוך הכרה מלאה בקשייו, ולצד מתן חוויה יחודית ובלתי נשכחת. היחס האישי והחברי של התלמיד עם צוות ההוראה, מאפשר לו להיפתח ולחוש בנוח גם עם הטעויות ובטח שעם ההצלחות. יזמת המרכז אנה פולישוק, רכשה במהלך השנים ניסיון רב בעבודה עם ילדים ופיתחה גישה ייחודית לחיבור המוצלח אותה היא מיישמת לעידוד הקשר עם התלמיד. המטרתה העיקרית במרכז (מעבר להקניית יסודות השפה), היא לאפשר לתלמיד ליהנות מחוויית הלימוד. עוד בתחילת הדרך בחרה אנה פולישוק לשלב את הפן הפסיכולוגי בתהליך הלימוד, באמצעותו ניתן לאתר את הקשיים שחווה הילד, באמצעות שפת הגוף, והבעת פניו ולהעניק לו פתרון הולם ומקצועי. למידע ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

לימוד אנגלית לילדים בפתח תקווה