אין גיל ללמוד שפה חדשה וזו הסיבה, שרבים מהאוכלוסייה המבוגרת בוחרים להשקיע את זמנם ברכישת שפה חדשה. משום, שרכישת שפה חדשה בגיל המבוגר, מתבצעת מתוך רצון ולא מתוך הכרח, הנטייה היא לאתר את הדרך הנוחה, הקלה והמהירה ביותר, בה ניתן ללמוד שפה בדרך חווייתית ומהנה. במטרה לאפשר לכל תלמיד לדבר, לקרוא, לכתוב ואף לחשוב בשפה, שאינה שפת האם שלו, מעניק המרכז לכל תלמיד ליווי באופן אישי, תוך התאמת תוכנית פעולה בהתאם לרמתו ולצרכיו. דחיית הלימוד לגיל המבוגר, מתרחשת על פי רוב מסיבות מגוונות, בין אם אלו נסיבות החיים, מחסומים פסיכולוגים, או קשיים שלא אותרו בשנים עברו. מרכז הלימוד של קול אינגליש סקול מאפשר לכל אדם מבוגר לרכ
וש שפה חדשה בשיטה האינטראקטיבית, לימודי אנגלית למבוגרים שתעזור לכם להתגבר על מכשולים וקשיים וליהנות מאווירה יחודית ומהנה.

לימוד מבוגרים אנגלית

לימוד אנגלית למבוגרים – דה קול אינגליש סקול

לימודי אנגלית למבוגרים במקום מורה פרטי

שיעורי אנגלית למבוגריםהאופציות להשתלב בלימודי שפה חדשה הן רבות ומגוונות וכוללות בין היתר מורה פרטי, המאפשר לתלמיד לרכוש שפה בדרך הקונבנציונאלית אחד על אחד. להבדיל ממורה פרטי, מרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול מאפשר לתלמיד המבוגר לבוא במגע עם תלמידים נוספים המשויכים לשכבת גילו, לתחומי העניין ולרמתו. הקבוצות במרכז הלימוד הינן קבוצות קטנות, המאפשרות לצוות ההוראה להמשיך ולהעניק לכל תלמיד את היחס האישי לו הוא זקוק, לצד הפעילויות הקבוצתיות. לימוד שפה חדשה ובמיוחד עבור הגיל המבוגר מהווה ערך מוסף – האדם שנפגש, עם תלמידים נוספים יוצר לעצמו מפגש חברתי מהנה ופורה.

הדרך הנכונה ללימוד אנגלית אצל מבוגרים

קורס אנגלית מבוגריםדה קול אינגליש סקול מקפיד להעניק לתלמידי המרכז ידע בזמן הקצר ביותר. היכולת לזהות את הקשיים בהם נתקל התלמיד, היא המאפשרת לכל אדם להגיע לרמה המבוקשת על ידו בהתאם לצרכיו ולרצונותיו. שיטת הלימוד האינטראקטיבית משנה
את כללי המשחק וגורמת לתלמידי המרכז ליהנות מהתהליך ולהפנים כי לימודי שפה חדשה היא חוויה בלתי נשכחת. קבלת תלמיד חדש אל תוך המרכז, מלווה בהכרה ראשונית בה ניתן לאמוד את רמתו, את הקשיים המונעים ממנו להתקדם ואת בטחונו העצמי, בנוגע לרכישת שפה חדשה ובהתאם להתאים עבורו תוכנית לימודית פרטנית, במטרה להבטיח את הביטחון בדיבור ובחשיבה בשפה החדשה. עם הקמת המרכז, הושקעו משאבים רבים כדי לעצבו באווירה טבעית ושקטה, המונעת הסחות דעת.

שיעורי אנגלית למבוגרים בגישה שונה

בשונה מהגישה המסורתית לימודי אנגלית למבוגרים, מקפיד המרכז ליצור אווירה חברית בה כל תלמיד חש בנוח (עם הצלחותיו וכישלונותיו כאחד). הצוות המקצועי של דה קול אינגליש סקול מלווה כל תלמיד באופן אישי ובקצב המתאים לו, תוך הכרה מלאה בקשייו ולצד מתן חוויה ייחודית ההופכת את התהליך למהנה.

שיעורי אנגלית למבוגריםאנה פולישוק, יזמת ומדריכה במרכז, רכשה במהלך השנים ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים ופיתחה גישה ייחודית, לעידוד הקשר עם התלמיד, מתוך רצון לאפשר לתלמידים המבוגרים ליהנות מחוויית הלימוד (ובעיקר עבור מי שחווה שיטות לימוד מתסכלות בעברו). החוויה המתקנת של דה קול אינגליש סקול, היא חוויה מיוחדת וראשונה מסוגה בישראל. שילוב הפן הפסיכולוגי בו נוקטת פולישוק, מאפשר לה לאתר קשיים בקרב התלמיד ולהעניק פתרונות ייחודיים ויצירתיים. תלמידים מבוגרים רוכשים שפה חדשה מסיבות רבות ומגוונות, בין אם זה כדי להפיג את שעות השיעמום בעשייה מבורכת, בין אם זה בשל נסיעה לטיול מעבר לים, שינוי מקום עבודה ועוד. התלמידים המבוגרים של דה קול אינגליש סקול (ללא יוצא מן הכלל) מסיימים את התהליך כשהמטרה הושגה במלואה.

אנגלית לומדים באהבה בכל גיל ולכל מטרה 

לשיחת ייעוץ חינם לשיפור האנגלית למבוגרים התקשרו : 072-371-3160