בשעה טובה הגעתם לבקו”ם פעם נוספת … הפעם כדי להשתחרר! עם ההתרגשות הגדולה לקראת התחלת החיים האזרחיים, בוודאי עולות תהיות ומחשבות לגבי המשך החיים, הטיול הגדול שאתם בטח מתכננים, המקצוע שתרכשו ועוד.

כל הנושאים החשובים האלה קשורים קשר הדוק ביותר לידיעת השפה האנגלית על בוריה.

במהלך השירות הצבאי האינטנסיבי, אנשים רבים שוכחים את השפה האנגלית שרכשו בבית הספר. הם סיימו את התיכון ולא עשו שימוש בשפה במשך שנתיים (בנות) או שלוש שנים (בנים) לפחות. עכשיו, אחרי השחרור המיוחל, הגיע הזמן להיזכר בשפה האנגלית, לרענן אותה ולהתכונן רגשית למקום גדול יותר – רכישת ההשכלה הגבוהה.

לרוב יש שתי סיבות עיקריות שבגללן חיילים משוחררים בוחרים ללמוד אנגלית:

  1. כהכנה לטיול הגדול, כדי שיוכלו לתקשר בקלות עם הסובבים אותם בחו”ל ולהסתדר.
  2. כהכנה לקבלה ללימודים אוניברסיטאיים או במכללה.

כך או כך, בהיותך חייל משוחרר אתה צריך אנגלית מדוגמת כדי להרגיש בטוח בעצמך ולהסתדר!

אז מה מייחד את לימודי האנגלית לחיילים משוחררים ב-Cool English?

לימודי אנגלית לחיילים משוחרריםראשית אנו עושים התאמה מדויקת מבחינת רמת הלימוד ומבחינת האישיות של התלמידים שלנו. אנו בודקים איתם מה הסיבה שבעטייה הם רוצים ללמוד. אם מדובר על קבלה להשכלה גבוהה, אנחנו נבדוק מה התלמיד מעוניין ללמוד באוניברסיטה ומתאימים את למידת האנגלית למקצוע בו הוא בחר (משפטים, ראיית חשבון ועוד). בנוסף חשוב לנו שתהיה דינמיקה טובה בין משתתפי הקורס ושכל תלמיד יפיק את המרב מכל שיעור ושיעור!

שנית, אנו מלמדים בקבוצות קטנות של תלמידים. אנחנו מלמדים אתכם בזוגות או מקסימום בשלשות. ברור לנו שאחרי שירות צבאי עמוס אנשים רבים שוכחים חלקים ניכרים מהשפה, וחשוב לנו להעניק לתלמידים יחס אישי, ביטחון עצמי רב וכלים מגוונים. לשם כך אנו מתאימים את תוכנית הלמידה לכל אחד ומלווים כל תלמיד בדרך.

בדה קול אינגליש סקול אנו מלמדים אנגלית לפי ארבע רמות עיקריות ואפשר לעבור בין רמה לרמה לפי הצורך. אנו שמים את הדגש על צבירת אוצר מילים ופיתוח הדיבור, וכפועל יוצא מכך גם הכתיבה והבנת הנקרא משתפרות מאוד. אנו דואגים לכך שכל שיעור ייערך במתכונת נעימה ומהנה; בנוסף, פינת כיבוד מוצעת לכל אורך השיעור והיא כוללת קפה ועוגיות, כדי שתוכלו להתרכז במה שחשוב באמת.

כמו כן, כל המורים שלנו הם דוברי אנגלית כשפת אם (ילידי קנדה, ארה”ב וכן הלאה).

חשוב לציין שניתן ללמוד אצלנו אנגלית על חשבון הפיקדון, דבר המקל מאוד על התלמידים שלנו (שגם כך יש להם הוצאות רבות כעת שהם בתחילת חייהם הבוגרים).

נשמח לעמוד גם לרשותך ולשפצר לך את האנגלית – מחפשים לימודי אנגלית לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון ? בשביל זה אנחנו כאן! צור איתנו קשר ונקבע פגישת ייעוץ ללא תשלום.