שיטת הלימוד הייחודית של דה קול אינגליש סקול – דרך המהנה לרכוש שפה חדשה

דה קול אינגליש סקול מבסס את לימודי האנגלית על שיטת לימוד אינטראקטיבית ייחודית ומוכחת, המאפשרת לתלמיד לרכוש שפה חדשה בקלות ובמהירות יחסית, כך שהיא תשמש אותו במהלך הלימודים בפרט, ובחייו האישיים בכלל. בהתאם לשיטה, נרקמת בין המורה לתלמיד אינטראקציה אישית ותקשורת ייחודית, היוצרות סביבת לימודים מהנה ונעימה. עם תחילת הלימודים ניתן דגש על פיתוח דיבור שוטף תוך מעבר הדרגתי אל כתיבה וקריאת טקסטים.

 1. ביטחון עצמי הוא מפתח לרכישת השפה
  המרכיב המהותי להצלחה בלימודי שפה חדשה הוא העלאת הביטחון העצמי של התלמיד. אנו, במרכז הלימוד, שמים דגש על הפן התחושתי והפסיכולוגי ומפתחים את ביטחונו העצמי של כל תלמיד ותלמיד, בין היתר באמצעות שיח מגוון, ורכישת כלים מקצועיים להתמודדות עם השפה החדשה. במהלך הלימודים ניתנים פידבקים המאפשרים לתלמיד לחזק את ביטחונו העצמי ולהתקדם לעבר שיפור מיומנויות השפה הנרכשת.
  עוד בתחילת הדרך שמה לעצמה למטרה אנה פולישוק (מייסדת ומקימת המרכז) להקנות לתלמידי המרכז כלים חיוניים לשיפור הדיבור, הכתיבה והחשיבה בשפה האנגלית, לצד שיפור והקניית הביטחון העצמי של התלמיד. לימודי השפה במרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול מותאמים עבור כל תלמיד באופן אישי בהתאם לרמה ולקצב התקדמותו.
 2. קבוצות קטנות ואיכותיות
  שיטת הלימוד האינטראקטיבית מועברת בקבוצות קטנות, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על היחס האישי אותו מקבל כל תלמיד. השיטה האינטראקטיבית, העיצוב הנקי של המרכז וצוות ההוראה המוסמך, הם המאפשרים לתלמיד לרכוש את רזי השפה באופן המיטיב והמקצועי ביותר. במהלך הלימוד משולבות פעילויות אישיות וקבוצתיות, לרבות משחקים תחרותיים, במטרה לאפשר לתלמיד לרכוש את השפה באופן אינטראקטיבי, המקנה גמישות מחשבתית, לצד פעילות רב חושית הכוללת את הדיבור, הראייה, השמיעה והתנועה.
 3. שיטת לימוד לכל גיל ובכל רמה
  שיטת הלימוד במרכז מתאימה עבור כל אדם, בכל גיל ולכל מטרה. דה קול אינגליש סקול משלב תלמידים בעלי קשיי למידה ומאפשר להם לרכוש שפה חדשה, תוך הכרה מלאה ברמת הקושי והתאמת תוכנית לימודים ייחודית.
 4. מועדון אנגלית מקומי
  מרכז הלימוד של דה קול אינגליש סקול יצר מועדון אנגלית מקומי, בו יכול כל אדם להגיע ולרכוש שפה חדשה בקצב שלו, תוך הנאה מלאה, לצד ליווי אישי ומתן מענה בכל נקודת זמן. צוות ההוראה במרכז, דואג ללוות כל תלמיד בליווי אישי בשילוב מעקב חודשי אחר ההתקדמות. ההכשרה בה מחזיק הצוות המקצועי, מאפשרת לו לחוש כל תלמיד במהלך השיעור מבחינה פסיכולוגית ולהתאים עבורו את המענה הרצוי לשם התפתחותו והתקדמותו במהלך הלמידה.

השיטה הייחודית של המרכז, מאתרת בכל תלמיד את הקושי ומסייעת לו להתגבר עליו במהלך הדרך!

להבין את הצורך – עוד בתחילת הדרך התווה המרכז סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, המאפשרים לתלמיד לחוות את השפה החדשה כשפה חווייתית המשמשת אותו במהלך חייו. ההבנה כי לכל אדם צרכים יחודיים, היא המאפשרת לנו להגיע אל עולמו הפנימי של התלמיד ולסייע לו לרכוש שפה חדשה בדרך מהנה. משאבים רבים הושקעו בעיצוב המרכז, ובצוות ההוראה, כדי שכל תלמיד ירכוש כלים מקצועיים ושפה חדשה שתשמש אותו במהלך חייו.