לימוד אנגלית למתחילים

לימוד אנגלית למתחילים – מפתח להצלחה

לימוד אנגלית למתחיליםלדבר באנגלית בצורה שוטפת, לראות סרטים ותכניות טלוויזיה בלי תרגום, לקרוא מסמכים באנגלית, להתפתח בעולם העסקי/מקצועי, לצאת לחו"ל ולהצליח לתקשר עם המקומיים.

שאיפות ומטרות אלו יכולות להתגשם, גם אם הבסיס של האנגלית שלך מצומצם.

השליטה בשפה נוספת, במיוחד אנגלית, שהיא אחת הנפוצות וזו שמרבית עולם העסקים מתנהל בה, יכול לעשות את ההבדל בין להישאר במקום לבין להתקדם, בין להרחיב את הידע לבין להציב לו גבולות.

דה קול אינגליש סקול מציע לימודי אנגלית למתחילים כצעד ראשון בדרך לשלוט בשפה האנגלית, באוצר מילים מגוון ושופע ובביטחון לנהל שיחה או תכתובת באנגלית.

ללמוד שפה חדשה הוא תהליך שדורש השקעה של התלמיד לצד מתן הכלים הטובים ביותר והתמיכה הגדולה ביותר של המורה ושל בית הספר.

לימוד אנגלית למתחילים גם בשבילך!

גם אם חשבת שאין לך גישה לשפה, שהגעת לגיל מבוגר מדי, שהסתדרת עד היום בלי אנגלית, רכישת שפה חדשה אפשרית בכל גיל ולכל אדם ותעשיר את ארגז הכלים שזמין לו לשימוש במהלך חייו האישיים והמקצועיים.
לפני תחילת הלימודים תקבע רמת האנגלית שלך.
אנחנו מתחילים מהבסיס, אם אין לך ידע מוקדם תלמד בקבוצה קטנה של תלמידים בעלי אותה רמת ידע, אם יש לך ידע בסיסי, אנשים בעלי אותה רמת שליטה בשפה האנגלית ישבו איתך בכיתה.

מטרתו של קורס לימוד אנגלית למתחילים

רכישת שפה חדשה היא כמו ללמוד לרכוב על אופנים: מתחילים עם גלגלי עזר, עם ליווי צמוד ובמסלול מישורי עד שצוברים ביטחון לצאת לדרך עצמאית.
ככה גם עם לימוד אנגלית למתחילים:
נתחיל בבסיס של כל שפה, האותיות הלועזיות, הצליל שכל אות משמיעה וההגייה שלה בהקשרים של האותיות שסביבה, הפונטיקה של השפה.
כשההכרה של האותיות מבוססת נמשיך לבניות מילים, לתרגל את הקריאה והכתיבה ולהתמקד במשפטים ומילים שכיחים במיוחד בשפה האנגלית, שיבנו את הביטחון להשתמש באנגלית בשיחה או בכתיבה וישמשו מדרגה להשען עליה בדרך לרכישה שפה עשירה ומגוונת.

רוכב אופניים מנוסה כבר לא חושב על כל חלק בתהליך הנעת האופניים, כשהביטחון בשפה קיים, תהליכים שבתחילת הדרך היו חלק בלתי נפרד הולכים ונעשים טבעיים ובלתי מורגשים: החשיבה בעברית וההמרה שלה לאנגלית מתחלפת בחשיבה באנגלית ומייצרת שיח קולח יותר, שליפה מהירה של מילים וביטויים שגורים באנגלית.
ביטחון! זו המטרה של קורס לימוד אנגלית, להעניק ביטחון לתלמיד, להמשיך את לימודי האנגלית לרמה גבוהה יותר או להרגיש ביטחון להתנהל באנגלית הבסיסית שירכוש בקורס זה.

קורס אנגלית למתחילים – איך עושים את זה אצלנו?

דה קול אינגליש סקול שם בראש סדר העדיפויות את טובתו של התלמיד ואת הצלחתו
אנחנו מציעים:

  1. סיווג לכיתות לפי רמת האנגלית של התלמידים.
  2. למידה בקבוצות קטנות, כך מתאפשרת השקעה גדולה יותר בכל תלמיד בכיתה.
  3. מורים מנוסים, תומכים וקשובים.
  4. המבטא של צוות המורים נוח לאוזן ישראלית וקל להבנה.
  5. שיטת לימוד ייחודית אינטראקטיבית.
  6. תרגילי בית להעשרת אוצר המילים ולרכישת ביטחון.
  7. ניהול שיחה ותרגול של שאלות ותשובות.
  8. הכנה של התלמיד לקראת קורס מתקדם ללימוד אנגלית.

והכל תוך שאנחנו דואגים לייצר ולשמור על אווירה שנעים ללמוד בה, מפרקים ככל שניתן מחסומים פסיכולוגיים שתלמידים עלולים לשאת איתם מימי בית הספר, ומלמדים מתוך אהבת השפה האנגלית, הסיפוק שבלימוד השפה והעשרת התלמידים.

לימוד אנגלית למתחילים – למה דה קול אינגליש סקול?

הנסיון הרב שצבר צוות המורים שלנו בלימודים בארץ ובחו"ל הביא לפיתוח השיטה הייחודית ל דה קול אינגליש סקול ולשימת דגש על תהליכים לימודיים, אינטראקטיביים, חברתיים ומנטלים שיש לייחס להם חשיבות בהכרת שפה חדשה ולימוד היסודות שלה.

רבים מהמבוגרים שמחליטים ללמוד אנגלית, נושאים איתם חוויות למידה קשות מבית הספר, ממורים שלא היו קשובים או פנויים.

דה קול אינגליש סקול מקדיש זמן ומחשבה גם לתהליכים פסיכולוגיים שעלולים להוות מכשול בדרך ללימוד אנגלית ופועלים ליצירת פתרונות לכל תלמיד.
"חנוך את הנער על פי דרכו" בין אם הוא נער ובין אם לא. ההתאמה לרמת הלימוד והכימיה בין המורה לתלמיד חשובות להצלחת תהליך למידה בכלל ורכישת השפה האנגלית מהבסיס בפרט.

"כשהתלמיד מוכן המורה מגיע" , אם הגעתם עד כאן, אתם מוכנים, צרו קשר ותוכלו לפגוש את המורה שלכם

קורס אנגלית למתחילים