שיטה אינטראקטיבית ללימוד שפות בכל גיל ולכל מטרה

צוות קול אינגליש סקול

צוות דה קול אינגליש סקול

בית הספר לשפות "דה קול אינגליש סקול" נוסד על ידי אנה פולישוק במרכז העיר פתח תקווה, במטרה לסלול לתלמיד את הדרך האולטימטיבית ללימוד שפה חדשה. הקניית השפה במרכז הלימוד מושתתת על שיטה חדשנית וייחודית, באמצעותה נרקמים קשרים ותקשורת ייחודית ואישית אל מול התלמיד, תוך שימת דגש על הפן התחושתי והפסיכולוגי. השילוב שבין מרכז לימוד בעיצוב "טבעי" ומודרני ובין העברת תכני הלימוד באווירה חברית, מאפשר לתלמיד להתרכז טוב יותר, להיפתח וללמוד באופן מיטיב ומהיר.

מהי השיטה האינטראקטיבית?

השיטה מבוססת על האינטראקציה הנרקמת בין התלמידים לבין המורה, במטרה ליצור סביבה לימודית מהנה ונעימה. במהלך הלימודים ובהתאם להכרות עם התלמידים משולבים משחקים תחרותיים, פעילויות קבוצתיות ועוד. זאת במטרה לאפשר לתלמיד לרכוש ידע באמצעות שיח מגוון, לפתח ביטחון עצמי, חשיבה נכונה ומעמיקה, גמישות מחשבתית ופעילות רב חושית הכוללת את הראייה, השמיעה והתנועה.

מועדון אנגלית מקומי באווירה חברית ובשיטה ייחודית

שיטת הלימוד האינטראקטיבית מועברת בשיעור פרטי או באמצעות קבוצת למידה קטנה. הלימודים מתקיימים תוך הקפדה על יחס אישי באווירה ייחודית ונינוחה. הדגש במהלך הלימוד הוא על פיתוח ביטחונו העצמי של התלמיד, במטרה להקנות לו את היכולת להתמודד עם שפה חדשה גם מחוץ לכותלי בית הספר. לכל תלמיד המשתלב במרכז מותאמת תוכנית לימודים אישית, בהתאם לרמתו ולקצב התקדמותו, הכוללת מעקב אישי ומתן פידבקים לשיפור הלמידה. השיטה מתאימה לכל אדם בכל גיל, לרבות תלמידים או מבוגרים בעלי קשיי למידה ברמות משתנות. השיטה מאפשרת לכל תלמיד לרכוש את הכלים החיוניים לו באופן אישי, תוך "דילוג" על מכשולים וקשיים במהלך הדרך. בית הספר שלנו לאנגלית מעניק ידע, בזמן קצר ובשיטה ייחודית, תוך מתן כלים משמעותיים להקניית ביטחון בדיבור, בכתיבה, ובחשיבה בשפה האנגלית.
עוד בתחילת הדרך התווה המרכז סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, המאפשרים לתלמיד להפנים ולחוות את השפה האנגלית כשפה חיובית וחווייתית. שפה חדשה רוכשים בהנאה!

מידע-על-לימודי-אנגלית-בפתח-תקווה
  • שיטת לימוד ייחודית פרטנית
  • מיקסום הפוטנציאל הטמון בכל אדם
  • מענה מקיף ומקצועי לתלמיד בכל רמה ובכל גיל
  • לימוד בקבוצות קטנות בהתאם לגיל או לתחומי עניין
  • לימודים בהנאה, תוך מתן חוויה חיובית ובלתי נשכחת
  • לימודים אינטראקטיביים בהתאמה מלאה לצרכי התלמיד
  • מרכז לימוד באווירה ביתית וטבעית ללימוד מפרה ופורה
  • מורים בעלי ניסיון עשיר, ותק והתמחות בלימודי שפות
  • יחס אישי תוך התאמה מלאה לצרכי ודרישות התלמיד
  • שימת דגש על ביטחונו של התלמיד – בניית תקשורת אישית ברוח צעירה ועכשווית

אודות אנה פולישוק מייסדת דה קול אינגליש סקול

את בית הספר ללימודי שפות הקימה אנה פולישוק, מתוך רצון למוסס את הקושי הטמון בלימודי שפה חדשה ולאפשר לתלמיד לחוות את הלימוד באופן חיובי.
אנה פולישוק (מייסדת ומפתחת השיטה), בוגרת בית ספר לאנגלית "בנג'מין פרנקלין" משנת 2005. את התמחותה עשתה בלונדון, תוך התמקדות בפסיכולוגיה של ילדים.

הצטרפו לשיעור ניסיון ללא עלות וללא התחייבות והכירו את השיטה, שמקנה לכם את השפה!

>> קראו על שיטת הלימוד של בית הספר